restaurantjes

Uit eten tijdens je vakantie, er zijn veel mogelijkheden, binnen, buiten, op een avondmarkt tussen de boertjes en andere lekkerbekken. 
Hieronder een opsomming, kom je er niet uit, vraag het ons.
Sommigen zijn wat verder weg, maar misschien een optie als je gaat toeren, of als je terugkomt van het kanoën of het bezoeken van een kasteel.

Bij de meeste restaurant moet je reserveren, doe dat ook, want het kan voorkomen dat je wordt geweigerd, als is het net na 12.00 uur.

de rood gekleurde zijn onze favorieten

regio 46 = LOT (da's lekker in de buurt)

Anglars Juillac: Clau del Loup 0565.367.620
Assier: L'Assierois 0565.405.627
Bach: Auberge Lou Bourdie 0565.317.746
Bellefont la Rauze: La Table Du Vigneron 0565.368.717
Belmont Sainte Foi: du Mas d'Aspech 565.310.459
Cabrerets: les Grottes 0565.312.702
Cambes: Ô Temps D'Autrefois 0565.402.989
Cahors:
L'Ô à la Bouche 0565.356.569 http://loalabouche-restaurant.com/
la Garenne * 0565.354.067 www.la-garenne-cahors.com/
les Terrasses Valentré 0565.225.320
Cuisine Côte Sud 0565.531.516 www.cuisine-cotesud.com/
Ó Bistro 0565.356.086
Au Fil des Douceurs 0565.221.304 www.aufildesdouceurs.fr/
L'Auberge Des Gabares 0565.539.147
la Balinaise 0952.350.739 www.labalinaise.fr/
le Bergougnoux 0565.356.292
le Soleil Ho (CH) 0565.220.252
le Marché 0565.352.727 www.le-marche-cahors.fr/
Jardin de Suzan, vega 0695.626.908 https://jardin-de-suzan.business.site/
Caillac: Le Vinois* 0565.305.360 www.levinois.com/fr
Caix-Luzech: Le Capitaine 0565.201.819
Cajarc: L'Allée des Vignes * 0565.116.187 www.alleedesvignes.com/
Camboulit: la Belle Époque 0565.400.442 https://restaurant-et-chambres-dhotes-la-belle-epoque.bus...
Castelfranc:
La Vigne Haute 0565.530.845 (Olga & Eric) www.lavignehaute.net/
du Pont 0565.218.092 www.lerestaurantdupont.fr/

Catus:
l'Auberge 0565.238.227
Plan dÓ - Lac Vert (alleen terras, nieuwe beheerder, geen keuken)
Cazals:
Auberge de la Place (Philippe) 0565.228.696 www.aubergedelaplace-cazals.fr/
All Fermier (Julien) 0565.247.581 (terras)
Cieurac: la Table de Haute-Serre 0565.208.020
Concorès: l'Escale de Concorès 0565.305.202
Cuzance: Ferme de la Truffe 0689.978.439
Espédaillac: Beauville 0565.405.562
Figiac:
la Dinée du Viguier 0565.500.505 (terras)
le Grézalide Grèzes 0565.112.040
le Safran 0565.384.541
la Tourmaline 0565.342.609
la Dînée du Viguier 0565.500.808
Frayssinet-le-Gélat: Plan d'Ô 0565.366.081 (mosselen vrijdags)
Gagnac-sur Cère: Hostellerie Belle Rive 0565.385.004
Goujounac:
des Poules au Pot 0565.243.918
Hostellerie (Eng) 0565.366.867
la Fontaine 0645.696.764
Gourdon:
Hostellerie le Bouriane 0565.411.637
Delicatessens 0565.327.056 (www.delicatessens.fr/)
la Dolce Vita pizza's 0565.416.812
le Pot Occitan: 0565.411.181
Lot'Antique Locavore 0651.439.569
Ô Bistrot 0953.414.752
Gramat:
Relais des Gourmands 0565.388.392
le Lion d'Or 0565.104.610
Grezels: la Guinguette 0565.308.691
Lacave:
Château de la Treyne * 0565.276.060
le Pont de l'Ouysse 0565.378.704
Lanzac: “Le Merigou” Art Culinaire 0672.997.454
les Arques: 
la Récréation 0565.228.808
la P'tite Place 0565.366.276  / 0031.627.267.206 (Paul & Anita)
Leyme: Lescure 0981.423.532
Le Vigan: Péché Mignon (CH) 0689.354.332 (Aziatisch)
Le Vignon-en-Quercy: Au Vieux Four 0565.320.198
Martel:
Maison Sophie modern 0565.278.734
Le petit Moulin 0659.592.766
Marminiac: Aux Quatre Saison 0565.214.281
Mauroux:
Bistro du Parc 0672.997.454
Domaine Navin (NL) 0673.797.795
Chez Justine 0565.316.928
Hostellerie le Vert 0565.365.136
Mercues: Château de Mercues * 0565.200.001
Meyronne: la Terasse 0565.322.160
Milhac: Delicatessens 0565.327.056
Montcuq: café-restaurant de France (BEL) 0565.225.207
Montfaucon: Campagnac du Causse 0565.219.265
Montvalent: La Guinguette Du Vieux Chêne 0565.374.015 (terras aan rivier)
Ouysse: Le Pont * 0565.378.704
Parnac: les Jardins 0565.235.824
Peyrilles: Mourgues 0565.310.105
Pomarede: Chez Jeanne 0565.366.607 (lunch resto)
Prayssac:
le Vidal 0565.306.600
le Quatorze (les Catounes) 0560.360.486 (mooie binnenplaats)
Ma Chaumiere 0565.224.052
La Venus 0565.360.486
Puy L'Eveque:
L'Astrolabe 0669.047.638
Henri 0970.351.737
Le Médiéval 0986.318.088 www.lemedieval-puyleveque.fr
Aux Dodus D’Audhuy 0565.364.412
Côte Lot 0565.360.660
Rampoux: le Quercy Bourian 0565.415.781
Rocamadour:
le Belvédère 0565.336.325
le Beau Site 0565.336.308
les Vieilles Tours 0565.336.801
Saint-Géry: On Passe à Table 0565.314.373
Sauzet: de La Tour 0565.369.005
St Cirq LapopieLe Gourmet Quercynois 0565.312.120
St Denis de Catus: Ô Grands Gourmands 0986.677.782
St-Jean Lespinasse: Les Trois Soleils de Montal * 0565.101.616
Saint Matré: Bessières Lalore 0565.319.601
St Médard: le Gindreau** 0565.362.227
St Pierre Lafeuille: La Bergerie 0565.368.282
Souillac:
Le Beffroi 0565.378.033
La Vieille Auberge 0565.327.943
Sousceyrac: Au Déjeuner * 0565.330.056
Théminettes: "Chez Hélène" 0749.961.941/0581.240.266 (mooi)
Touzac: Crates and Grapes (ENG) 0674.099.868
Ussel: Un Canard sous l'Olivier 0565.236.489
Vire sur Lot:
le Caillau (ENG) 0565.327.804 (terras)
Auberge de Lot (BEL) 0671.422.372

regio 24 = Dordogne:

Besse: Le Chien Vert 0607.536.357 (alleen terras, dinsdag-zondag)
Carlux: Le Relais du Paysan 0553.294.190 (lekker eten maar vieze tafels en menukaart)
Chancelade: Le bistro La Verrière
Chalagnac: Le Rossignol 0553.353.359
Champcevinel: La Table du Pouyaud
Daglan:
le petit Paris 0553.284.110
la Cantine-Chez Fabrice 0683.226.192 (zomers ook buiten, mooie gerechten)
Domme:
Le Belvedere, Rue de Repos 0553.311.201 met uitzicht over vallei
De La Rode, Place de la Rode 0553.283.697
La Médiéval, Place de la Rode 0553.282.457
L'Esplanade ** Esp. de la Barre 0553.283.141
La Borie Blanche, La Borie Blanche 0650.321.805
Raffaello, super onbeschofte eigenaar
La Roque Gageac:
O’plaisir des sens * 0553.295.853
La Belle Etoile 0553.295.144
Les Eyzies-de-Tayac-Sireuil: Bistro des Glycines 0553.069.707
Meyrals: Auberge de Meyrals 0553.301.206
Meyronne: La terrasse 0565.322.160
Milhac-d’Auberoche: La Vieille Forge 0553.041.127
Montfort: Angelus de Montfort 0553.312.741
Monpazier:
Eléonore 0553.224.400
Privilége Du Périgord 0553.224.398
Mouleydier: Chateau Les Merles ook golf 0553.631.342
Nabirat: le Diabolo 0553.593.683
Nojals et Clottes: Le Saint Cochon (BE-NL) 0684.911.042
Saint-Avit-Sénieur: La Table de Léo 0553.578.915
Saint-Laurent-la-Vallée: Maria Bonita Le Bistrot (Mexicaans) 0553.311.035
Saint-Léon-sur-Vézère: de la Post 0553.507.308
Saint Martial de Nabirat: le St Martial 0553.291.834
Saint Pompon:
La Forge 0553.288.909 (ma-vr - Thomas Michel)
L'envie des Mets 0553.282.653
Sarlat:
Maison Dupeliac 0553.308.260
Le Grand Bleu * 0553.310.848
Le Presidial 0553.289.247
Siorac-en-Périgord: Auberge du Trèfle à Quatre Feuilles 0553.316.026
Villefranche du Perigord: La Bastide (NL) 0553.302.267
Vitrac: Le Chalet (aan de Dordogne) 0553.293.273

regio 47 = Lot-et-Garonne:

Penne d'Aganais:
Patio d'Hauteville 0553.703.987
l'autre maison 0682.311.218 (bijzonder!) https://www.facebook.com/lautremaisonpennedagenais/
Sainte Bazeille: Le Payung (Aziatisch) 0553.832.949
Tournon d'Agenais: Beffroi 0524.321.932
Villeréal:
l'Europe 0553.360.035
Le Moderne: 0553.407.839

******************************

regio 32 = Gers

Riscle: Restaurant Le Pigeonneau (NL) 0562.698.564
Samatan: La Table d’Olivier 0562.626.329

***************************************************

regio 19 = Corrèze

Collonges la Rouge: le Cantou 0555.842.515 (terras)

Blog 50 over eten, wil je meer lezen? Kijk dan op https://genietenmetoostvogel.nl/verhalen-uit-ldf/